NIERUCHOMOŚCI • WYCENA • FINANSE

Wiadomości

Oferta pracy
2018-10-01, 13:36:34
Doświadczony zespół doradców finansowych współpracujących z wiodącymi, ogólnopolskimi grupami pośrednictwa finansowego oraz firmami działającymi

w obszarze obrotu, zarządzania i wyceny nieruchomości poszukuje przedsiębiorczych, ambitnych osób do współpracy na stanowisko:

Doradca kredytowo - ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Piła

Nr referencyjny:PO_02/2018

Obowiązki:

  • sprzedaż i doradztwo za zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz ubezpieczeń
  • pomoc klientom w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej lub ubezpieczeniowej
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży kredytowej lub ubezpieczeniowej,
  • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny),
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • pozytywne nastawienie, determinację i wytrwałość w realizacji własnych marzeń.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy o współpracę,
  • pełne szkolenie w ramach stanowiska pracy,
  • produkty najlepszych banków oraz firm ubezpieczeniowych
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

CV z zdjęciem oraz list motywacyjny z zaznaczeniem nr referencyjnego w nagłówku wiadomości prosimy przesyłać do dnia 15.10.2018 r. na adres e-mail:rekrutacja@grupafurman.pl

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie
z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w toku rekrutacji:http://www.furman24.pl/artykul,332

ZAMKNIJ