NIERUCHOMOŚCI • WYCENA • FINANSE

Grupa Furman - Nieruchomości, Wycena, Finanse

  • W skład Grupy Furman wchodzą następujące podmioty: Nieruchomości Furman, Furman Finanse oraz Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego Profit s.c.
  • Jesteśmy zespołem profesjonalistów od wielu lat pracujących w swoich branżach. Najstarsza z firm zrzeszonych w Grupie działa juz od 1992 r. Stale się kształcimy, rozwijamy nasze umiejętności oraz inwestujemy w prowadzone przed nas firmy. Prowadzimy dla Państwa usługi w zakresie: pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa kredytowego.
  • Dzięki połączeniu naszych firm w Grupę Furman chcemy nie tylko osiągnąć efekt synergii w znaczeniu biznesowym. Zależy nam również na zwiększeniu korzyści dla naszych Klientów. Dzięki połączeniu Klient będzie miał ułatwiony dostęp do wszystkich usług i firm w Grupie w zakresie szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Dzięki sieci oddziałów 7 miastach Północnej Wielkopolski (to jest w: Poznaniu, Pile, Chodzieży, Czarnkowie, Wałczu, Wągrowcu i Złotowie) będziecie Państwo mieli ułatwimy kontakt z nami, a powierzone zadania będziemy mogli wykonywać szybciej i skuteczniej. Wybierając nas Klient otrzymuje nie tylko wysokiej jakości usługę specjalistów, otrzymuje możliwość kompleksowej obsługi w zakresie nieruchomości w obrębie jednej Grupy, bez konieczności poszukiwania kolejnych wykonawców. Każdy Klient może liczyć na korzystne rabaty nie tylko wewnątrz Grupy Furman, ale również u firm współpracujących, skupionych w naszym Programie Partnerskim.
  • Zapraszamy do skorzystania z usług Grupy Furman, największej sieci firm obsługujących rynek nieruchomości w naszym regionie.Informacja o nowych zasadach dotyczących cookies

ZAMKNIJ

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu zapewnienia jej prawidłowej funkcjonalności. Informujemy, że te pliki są przechowywane w Twoim urządzeniu, z którego ta strona jest wyświetlana. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w swoim urządzeniu.